HAKKIMIZDA

Cam mozaik alanında, 2000 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Art Mosaic Lamp kapalıçarşı'da ki mağazasında Küçük Esnaf olarak kurulmuştur; tamamen el yapılımı olarak ürettiği, bütünüyle el emeğine dayanan kaliteli ve sağlam ürünleriyle dekoratif aydınlatma sektörünün lider kuruluşlarından biridir.

Art Mosaic Lamp; alanında uzman, deneyimli ekibi sayesinde, yurt içi ve yurt dışında bulunan bayileri ve satış yerleriyle dekoratif aydınlatma sektörüne yeni bir bakış açısı getirmiş, dekoratif aydınlatma ve lamba üretimiyle sektörde adını duyuran nadir firmalardan birisi olmuştur.

1988 yılında atolyesinde  dekoratif aydınlatma üzerine çalışmalar üreten departmanını kurarak, dekoratif aydınlatma sektörünün faaliyet alanlarında ilklere imza atmıştır. 2007 yılında marka yolculuğunda önemli bir adım atan Art Mosaic Lamp dekoratif aydınlatma ; Sanatsal çalışmalarla uluslararası arenada aktif rol alacak Art Mosaic Lamp ve Küçük Esnaf markasını sektöre kazandırmıştır.

Art Mosaic Lamp; her zaman kaliteli ve farklı ürünler sunmayı hedefleyen yenilikçi duruşuyla, sınırsız ürün çeşitliliğiyle cam dekoratif aydınlatma üretiminde sektördeki öncü konumunu yıllardır korumaktadır.